Join now

Benimle Oynar Mısın?

Hosted by the Consul of the Istanbul Theatre Group
Event Cover Photo
Took place 2 months ago
Sat 03 Aug 20:30 - 23:30

Ready to Join?

THE EVENT WILL BE IN TURKISH.

Benimle Oynar Misin?

Çiftlere Özel Oyunculuk Gecesi

Hayatınızdaki özel insanla özel bir gece geçirmek istiyorsunuz, ama seçenekler sınırlı.... üstelik defalarca zaten yaptığınız şeyler dışında ne yapabilirsiniz ki, ona gerçekten değişik ve aynı zamanda hem #romantik , hem de kahkahalara boğulacağınız nasıl bir #gece geçirtebilirsiniz?

Çimdik Kumpanya'dan Filiz Kaya ve Serhan Baykan'a misafirliğe gitmeye ne dersiniz?
Alt-Üst isimli yeni oyunlarındaki performanslarıyla göz dolduran ikili,  Pera'da tarih kokan bir binanın üçüncü katında hem romantik,  hem de #komik bir gece için sizleri bekliyor.
Samimi, sıcak ve sadece sınırlı sayıda çiftin katılabileceği "Benimle Oynar Mısın?" adını verdikleri bu çiftlere özel #oyunculuk gecesinde; bir yandan o #özel insanla beraber mum ışığında şarabınızı yudumlayıp peynir tabağınızın keyfini çıkarırken, bir yandan da beraberce oyunculukla ilgili kısa bir atölyeye katılarak gece sonunda birlikte rol alacağınız sahne için hazırlık yapacaksınız.  Ve finalde sizin için özenle seçtikleri dünyaca ünlü romantik #komedi filmlerinden sahneleri canlandıracaksınız.

Beraberce çalışıp beraberce üretecek, yaratıcılığınıza gece mesaisi yaptırıp bol kahkaha atacaksınız.

Gecikmeden 3 Ağustos Cumartesi gerçekleşecek bu özel gecedeki sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak için Çimdik Kumpanya'yı arayın: Protected content .