Join now

показ фільму „Воля або смерть!“ У 5 річницю Революції Гідності

Hosted by a member of the Munich Ukrainian Culture Group
Event Cover Photo
Took place 3 months ago
Sun 24 Feb 12:00 - 14:00

Ready to Join?

FOR ENGLISH SPEAKERS, THE ENGLISH LANGUAGE VERSION OF THIS FILM CAN BE FOUND HERE
Protected content

****У 5 річницю Революції Гідності****

B 12:00 о годині в Парафіальному залі показ документального фільму „Воля або смерть!“, присвяченого подіям Євромайдану. Режисер фільму Дам'ян Колодій, американець українського походження, буде присутній на показі.

Коли - неділя, Protected content 2019
Де - в Соборі Покрови Пресвятої Богородиці та св. Андрія Первозваного на Schönstr. 55, Protected content
-
10:00 Божественна Літургія та Панахида
За полеглих за боротьбу України

Українськомовний трейлер на фільм “Воля або Смерть!”:
Protected content

запрошує Вас Соціальна-Харитативна Комісія при парафіяльній Раді та Об‘єднання Українських Жінок у Німеччині
**********************
“Воля або Смерть!” – детальний і шокуючий фільм про революційні події Protected content , кульмінацією яких стали кровопролитні дні Protected content на Майдані.
Даміан Колодій, режисер фільму “Помаранчеві хроніки” (“The Orange Chronicles”) про революцію Protected content , знову прилетів в Київ в грудні Protected content , щоб задокументувати події, що відбувалися в центрі столиці України. Результатом стало журналістично точне дослідження того, як мирні протести перетворились в насильницький конфлікт між українським суспільством та владою, продовженням якого стала гібридна війна Росії проти України.

Серед численних фільмів, що з'явилися після Революції Гідності, робота Даміана Колодія займає особливе місце завдяки хронологічній ретельності доповіді та журналістській точності. Водночас автору вдалося передати надзвичайно інтенсивні емоції учасників Майдану, їх надії і рішучість, тому фільм захоплює та зворушує глядача до глибини душі.

Фільм демонструвався на таких кінофестивалях як “Best.Doks” в Мюнхені, “Молодість” в Києві, “Yonkers” в Нью-Йорку, кінофестивалі Phoenix, де фільм отримав нагороду глядацьких симпатій, Miami International Film Festival, де фільм отримав нагороду як найкращий документальний фільм. Також фільм був у складі програми Gogolfest у Києві, демонструвався у Гарвардському і Колумбійському Університетах, в Українському Музеї в Нью-Йорку та Чикаго, в Українському Інституті Америки. Даміан Колодій особисто відвідав зону АТО, щоб показати свій фільм мешканцям прифронтових міст і українським
військовим.