Join now
Log in Join

Bir meydan okuma ve size geliştiren bir iş mi ar (Istanbul)

ISTANBUL, BURSA, ANTALYA ve IZMIR.

Ürünlerimize artan bir talep vardır ve bu nedenle her zaman özel ve odaklı kişiler arıyoruz. Bu hizmet, biz size tüm gerekli araç ve yapıları sağlayacağımız için önceki satış deneyimlerinizle resmi şartları gerektirmez. Gündelik hayatı dinamiklik, kahkaha ve meydan okumanın oluşturduğu bir satış elemanı rolünde çalışarak eğlenmelisiniz.
İş şunları içermektedir:
VEIDEC’te bir satış elemanı erkek/bayan olarak, yüksek kaliteli kimyasal ürünlerimizin doğrudan satışı ile, ürün ve araçların onarım & bakımı ile çalışacaksınız. İlk sipariş bağlantısından tüm ürün satış sürecinden sorumlusunuz. Birincil işiniz, yeni müşteriler ve hizmetler aramak, mevcut müşterileri desteklemek ve muhafaza etmektir.
Daha yakından:
Müşteriyi ziyaret etme aracılığıyla VEIDEC ürünlerinin satımını ve müşterinin ihtiyaçlarını temelde ortaya koyma
Güven veren ve yetkili bir şekilde, müşteriye tavsiye ve destek verme ve böylece iyi müşteri ilişkileri yaratma ve geliştirme.
Zaten iyi bir marka olan VEIDEC’in daha fazla güçlendirilmesi.
Size şunu teklif ediyoruz:
En yüksek kalitede ürün programı.
Sizin kendi bölgeniz/Coğrafi alanınız.
Hem teorik hem de pratik sürekli bir ürün eğitimi. Şirket arabası/araba.
Eğer şunlara sahipseniz, aradığımız sizsiniz:
· Kazanan içgüdüsü ve sorumluluk duygusuna sahipseniz.
· Bağımsız çalışma güdünüz varsa ve iyi bir kar yaratmak istiyorsanız. · İnsanlar tanışmayı seviyor ve hizmeti ilk sıraya koyuyorsanız.
· Olumlu tutum ve ilham verecek bir kapasiteye sahipseniz.
Kahkaha, rekabet ve dayanışmayı her günün bir parçası olarak gören heyecan verici ve çeşitli işyerine başvuruda bulunmaya buyurun!
Kısaca VEIDEC hakkında:
İsveç’in güney kısmı, Veberöd karargahı ile VEIDEC AB, Protected content 25 milyon euro cirosuyla MOCOT Grubu özel sektörünün bir parçasıdır. VEIDEC onaerım & bakım işinde profesyoneller için yüksek kaliteli ürünlerin yüksek teknoloji üreticisidir. Ürünlerimiz Our VEIDEC ® markası altında pazarlanmaktadır ve şu anda Avrupa çevresinde onlarca ülkede dağıtılmaktadır. VEIDEC en yüksek kredi notuna sahiptir(D&B, UC). ISO Protected content , ISO Protected content NSF için onaylanmıştır. Geniş bir müşteri sorumluluğunun yanında, VEIDEC çevreye karşı ciddi bir sorumluluk hissetmektedir. Bir sürekli ve bilinçli olarak birkaç çevresel tanıtım faaliyeti ile çalışıyoruz.

Eray Karan
Country Manager

Veidec Endüstriyel Ürünler San.Tic.Ltd.Şti
Atatürk Mah.Sulün.Cad.No : 30 D-3
Ataşehir / Istanbul

Tel: Protected content
Mail: Protected content
Web: Protected content
Protected content

Istanbul Forum