Join now

Polish classes (Kraków)

Views
36

Do the difficulties in pronouncing Polish words make you mad? Do you want to communicate well in Polish while you in Kraków? Do you want to chat with other students or with your co-workers?

My name is Emilia and I am a professional language teacher. I work at a language school and as a private tutor.

I offer you individual Polish lessons that will suit your needs and interests. If you are on your own Protected content minute lesson) or with a group of your friends (negotiable price) just send me an e-mail ( Protected content ) and we will figure out time that suits you.
All the additional materials you will get for free!

Czy trudności z wymawianiem polskich słów doprowadzają Cię do szału? Chcesz swobodnie komunikować się w języku polskim podczas pobytu w Krakowie? Chcesz pogawędzić sobie z innymi studentami lub współpracownikami?

Mam na imię Emilia i jestem profesjonalną nauczycielką języka polskiego. Na co dzień pracuję w szkole językowej, a po godzinach jako prywatny korepetytor.

Oferuję indywidualne lekcje polskiego, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i zainteresowań. Jeśli chcesz się uczyć sam Protected content minut lekcji lub z grupą znajomych (cena do uzgodnienia), wystarczy wysłać do mnie wiadomość ( Protected content ) i ustalimy termin, który Ci odpowiada.
Wszystkie dodatkowe materiały dostaniesz za darmo!

Kraków Forum

Our Global Partners