Join now
Log in Join

Hungarian House Los Angeles

Tisztelt Semjen Zsolt!

Kocsis Istvan vagyok a Los Angeles-I Magyarhazbol. Itt dolgozom es lakom tobb mint 10 eve. Szeretnem Onnel tudatni a magyarhaz jelenlegi helyzetet.

Sajnos szomoruan tudom kozolni, hogy tavaly a Magyarhazat megbuntettek tobb mint $US 20,000.00-ra, mivel a magyarhaz elnoke, Perehazy Miklos a dolgozok bejelenteset elmulasztotta az amarikai allamnak.

Egyuttal szeretnem kozolni, hogy $1,000,000.00 pereskedes van folyamantban szinten a Magyarhaz ellen, ami miatt barmelyik pillanatban veszelyben lehet a Magyarhaz fennallasa a karrupt vezeto miatt.

34 eve vagyok tagja a magyarhaznak, sajnalattal kozlom, hogy a Magyarhaz fennallasa ota nem volt ilyen katasztrofalis a helyzet mint jelenleg.

Szeretnem Ont megkerni, hogy segitsen a Magyarhaz megmenteseben, mivel az itt elo magyarok szamara nagyon fontos lenne, hogy a Magyarhaz ujra visszakapja eredeti hitelesseget. A jelenlegi vezetoseg mellett ezt sajnos mind lehetetlen megoldani.

Sokan szeretnenk Perehazy Miklost levaltani, mert ha ez igy megy tovabb, nagy az esely, hogy elveszik a "Magyarhazunk".

Becsuletemnek tartom, hogy kozoljem Onnel a Los Angeles-I Magyarhaz helyzetet.

Nagyon koszonom, hogy vegigolvasta e levelem, es bizom abban, hogy ha mar az itt kint elo magyarok nem tudnak tenni ellene, akkor Magyarorszag segitsegevel ez megoldhato less, hiszen mindannyiuknak fontos, hogy legyen egy haz, ahova az itt elo magyarok el tudjanak menni, illetve az is fontos, hogy ne a rossz hirerol legyen "hires" a haz.

A fent emlitett helyzet teljes mertekben hiteles, es ha barmi kerdese lenne ezugyben, szivesen allok rendelkezesere barmikor.

Telefonszamom: Protected content .

Valaszat elore is koszonom!

Maradok tisztelettel:

Kocsis Istvan

Los Angeles Forum