Join now

Commercial casting in London TURKISH WOMEN

Merhaba,

Yeni bir kozmetik markasının ulustar arası kampanyası için 23 ve 55 yaş arasında Türk Alman kadınlarımızı arıyoruz. Seçilen kadınların kampanya için fotoğrafları çekilecektir ve kendilerine £1, Protected content ödenilecektir. - şimdilik sadece Türk olmaları önemli Alaman olmana gerek yok!

Lütfen kendiniz veya tanıdığınız her hangi biri varsa onları tavsiye edebilirseniz eminin onlar çok memnun olacaktır.

Kampanya kadıların tüm beden şekillerini, kökenlerini, aksanlarını ve kişisel stillerini kutlayacak! Kampanyamız için aradığımız tek şey, kadınlarımızın cilt sorunları olması. Her hangi birsey olabilir örnek olarak - kırmızılik, sivilceler ve göz altı koyuluk.

Protected content

Başvurmak için lütfen bu link’i kopya edip yeni bir sayfada açıp ve internet uzerinden forumuzu doldurun (çok kolay ve 5 dakika surer tamamlamanız). Form aradığımız rol’leri açıklayacak. Tum formları aldıktan sonra, seçilen 30 kadın Ocak Protected content Londra’ya getirilecektir bir eğlenceli miting için - tüm uçak ve yatılı masraflarınız karşılanacaktır. O miting’den sonra, 15 kadın seçilecektir ve bu kadınlar Türk Alman kadınlarımızı kampanyada temsil edecektir, bir gün fotoğraf çekiminin karşılığında £1, Protected content kazanacaktır.

Seçilebilmek için aradığımız ayrıntılar:

- Option 4/Alman Turk kökenli kadın Protected content , başörtü giyen (veya çekim için giymeyi kabul eden), naturel bronz rengi tenli olan ve sorunu yüzündeki kirmiziliklar.

- Option 11/Alman Turk kökenli kadın Protected content , hafif bronz tenli bir kadın ve bunlardan her hangi bir cilt sorunu olan: Akne, sivilceler, göz alti koyuluk, kırmızılık, benekli cilt, büyük gözenekler, az veya olmayan kaşlar.

ÖNEMLİ NOT* Londraya gelebilmek için, kadınların Avrupa passaportu olmalı, veya Londraya gelip çalışabilmek için vizeleri olmalı.

Modellik veya oyunculuk tecrubesi gerekmiyor bu rol için. Aradığımız tek şey yeni bir kozmetik markasını denemek ve kendilerini yenilemek isteyen normal kadınlar!

En iyi dileklerimile,

London Forum